Jo, kur ir tava manta, tur būs arī tava sirds. (Mt 6:31)

Ķemeru ev. lut. baznīcai 120

Mīļie brāļi un māsas Kristū!

Jau drīz 17. jūnijā aprit 120. gadi kopš Mūsu Ķemeru luterāņu baznīca tapa iesvētīta un palīdz nest Kristus evaņģēlija vēsti pasaulē. Šim notikumam par godu mēs rīkojam svinības, uz kurām 17. jūnijā ir aicināti visi Ķemeru draudzes locekļi kā arī īpaši viesi, starp tiem arhibīskaps Jānis Vanags, prāvests Andris Krauliņš, māsu draudze no Dānijas, Jūrmalas un Ķemeru draudžu pārstāvji un mācītāji, JūrmalasDomes priekšsēdētājs, bijušie mācītāji un dievnama restaurācijas “vaininieki”.
  17. Jūnijā plkst. 11:00 svinības sāksies ar Rīta lūgšanu baznīcā, kur sprediķos arhibīskaps.
Tālāk būs daži apsveikuma vārdi un piemiņas fotografēšanās gan baznīcā, gan pie tās dažādās kombinācijās.
Tālāk mēs ar saviem auto, ņemot līdzi tos, kam auto nav, dosimies uz Meža Māju, kur notiks svētku mielasts un s adraudzība savā starpā un ar viesiem.
Tādēļ lūdzu draudzes locekļus pieteikt savu dalību mielastā līdz 31.maijam draudzes kasierei Dacei Tafijai pa tālr. 26405123 lai mēs zinātu pasūtāmā mielasta daudzumu, un uz baznīcu 17jā ierasties pēc iespējas ar savu auto.
18. Jūnijā uz pasākumiem ir aicināti visi un bez pieteikšanās un jāaicina arī draugi, paziņas, radi – plkst 10:00 būs svētku pateicības dievkalpojums, bet pēc dievkalpojuma ~11:30 LR Zemessardzes kora koncerts ar ārkārtīgi skaistu garīgās mūzikas programmu. Zemessargi dzied ne tikai soļojot un par meiteni augstu pie loga, bet arī skaistu, augstu profesionālu garīgo kora mūziku.
Abu dienu dievkalpojumu un koncerta laikā savāktie ziedojumi tiks izlietoti dievnama atjaunošanas pabeigšanai.
Sekojiet arī informācijai www.kemerubaznica.lv
Priecīgi gaidot mūsu tikšanos svētkos,
Jūsu mācītājs Atis
Komentāri ir izslēgtiĶemeru ev. lut. baznīcai 120

Komentāri ir slēgti.